Webilebi


Atölyemizde tüm araçların yedek parça olarak şase ile aksesuar aksamlarına kadar tüm kaporta doğrultma işçilikleri yapılmaktadır. Ölçüm ve hesaplamalara dayanan kaporta doğrultma işçiliği geriye dönülemez derecede önemli bir işçiliktir.  TS 12047 Yetkili Servis belgemiz sayesinde garantisi devam eden aracınıza yapılan işlemler sonucunda aracınız garantiden çıkmaz.


Aracın orjinalliği mümkün olduğunca az bozularak yapılan kaporta doğrultma işçiliklerinde farklı yedek parçalar kullanılarak hasar bölgeleri hassas hesaplamalar ile yapılmaktadır. İşini seven, her araçta bu sevgiyi maksimum seviyede kullanan atölyemiz, can güvenliğini zedeleyecek hasarları, ileride sorun yaratabilecek onarımları asla gerçekleştirmemektedir.


Araç ve müşteri memnuniyeti ne gerektiriyorsa onu yapmayı hedef kılmaktadır. Uygun olduğunu düşündüğümüz en ekonomik çözümlerde, orjinal yedek parça, muadil yedek parça ve çıkma yedek parça kullanılarak açıklamalı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Hasarlı araçlar karoser atölyesine getirildiği gün hasar durumu ve tespiti hasar uzmanları tarafından yapılır. Plana alınan aracın üzerinden gerekli düzeltmeler ve parça değişimleri gerçekleştirilir.Mini Hasar Onarımı

Araç sac kaporta aksamı üzerinde dış darbelere bağlı olarak meydana gelen ve boyanın hasar gördüğü, 10 cm çapa kadar ezik, vuruk ve göçüklerin düzeltilerek eski haline getirilme hizmetidir. Bu hizmet ile sadece ezik, vuruk ve göçüklerin kaporta düzeltme işlemi yapılır. 


Mobil Parça Onarımı

Araçta belli limitlere kadar hasar görmüş tampon, far, jant, boru, radyatör ve plastik aksam gibi parçaların özel teknik ve işçilik ile onarılmasıdır.