Webilebi

Hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştıran arabaların en önemli aksamı elektrik aksamlarıdır. Oluşabilecek kazalar nedeniyle aracınız sizi yolda bırakabilir. TS 12047 Yetkili Servis belgemiz sayesinde garantisi devam eden aracınıza yapılan işlemler sonucunda aracınız garantiden çıkmaz.


Eskiden arabaların elektrik aksamları kolay tamir ediliyordu ancak günümüzde biraz daha zorlaştı diyebiliriz. Günümüzde elektrik konusu araçların teknolojik açıdan daha gelişmiş elektronik devrelerle desteklenmiş olmasından dolayı biraz karmaşık geliyor olabilir ancak tecrübeli  türkücü oto elektrik ustalarımız bu konuda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sonuna kadar vermektedir.


Arabanızın elektrik sistemi düzgün çalışmadığı zaman aracınızı derhal kontrol ettirmenizde yarar vardır. Elektrik tesisatının bakımları yapılmış tüm araçlar sizi yolda bırakmaz. Aracınızın farı, radyosu, sinyalleri, kornası vb gibi elektrik ile çalışan aksamlarında sıkıntı var ise mutlaka bakım ve kontrollerini yaptırmalısınız.


Servisimizde aracınızın elektrik donanımının bakım, onarım ve montajına ilişkin aşağıdaki işlemleri en hızlı ve hesaplı şekilde yaptırabilirsiniz.

Akü değişimi
Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımı
Elektronik devre tesisatları, sensörler ve rölelerin bakım, onarım ve değişimi
Marş motoru bakım, onarım ve değişimi
Alternatör bakım, onarım ve değişimi
Fan motoru bakım, onarım ve değişimi
Korna değişimi
Ateşleme bobini, klimanın mekanik ve elektrik aksamının onarımı
Dizel araçlarda takviye, kızdırma sistemlerinin arızalı parçalarının onarımı/değişimi,
Aracın aydınlatma sisteminin onarımı, yanmayan ampullerin değişimi
Kontak anahtarı onarımı/değişimi
Merkezi kilit onarımı/değişimi
Cam krikolarının bakım, onarım ve değişimi
Cam ısıtıcısı onarımı/değişimi
Aracın kablo tesisatının onarımı/değişimi
Elektronik devre elemanlarının onarımı/değişimi
Alarm montajı
Far, stop lambası ve sis lambası montajı
Park yardımcı sistemi montajı
Hava yastık sistemi bakım, onarım ve değişimi
Silecek motoru değişimi
Far ayarı
Emniyet kemeri bakım, onarım ve değişimi
Klima Gazı Dolum Cihazımız, klima gazı, arıza tespiti, katkı maddelerinin doldurulması ve otomatik sızıntı testi kadar tüm süreç cihaz incelemesine tabidir. Her bir araç için gerekli soğutma sıvısı miktarı, entegre araç veri tabanı kullanılarak görüntülenir ve harici olarak yeni araç verisi girilebilir teknolojiye sahiptir.