Webilebi

Araçlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun sizlere her anlamda hizmet verebilecek alt yapıya sahip olan General Otomotiv, uzman kadrosuyla kaporta fırın boya, detaylı araç temizliği hizmetleri vermektedir.Araçlarınızın servisimize gelmesinden itibaren konusunda bilgili ve tecrübeli personelimiz aracınız ile ilgili gerekli tüm hasar tespit çalışmalarını ve ekspertizleri yaparak sizin için en ideal çözümü sunar. TS 12047 Yetkili Servis belgemiz sayesinde garantisi devam eden aracınıza yapılan işlemler sonucunda aracınız garantiden çıkmaz.

Nasıl Boyuyoruz?


Araçların boyanması işlemi, ileri derecede el becerisi, kimya ve optik bilgisi gerektirir.


Boyama işlemine başlamadan önce aracı pas ve çürüklerinden arındırılır. Pas ve çürükleri zımpara, plastik disk vb. ürünlerle temizlenir.


Aracın genel durumuna göre, doğru malzeme seçimi yapılarak; dolgu macunu, astarı ve son kat astarı uygulanır; her işlemin arasında, kimyasal reaksiyonun tamamlanması için uygun sürelerin geçmesi beklenir.

Aracın boya kod numarasını boya mix sistemine girerek servisimizde bulunan boya laboratuvarında, aracınızın rengi oluşturulur.


Fırın boyada renkler özel bir cihazında hazırlanarak, aracın orijinal rengi bulunmaktadır. Günümüz tabiat şartları ve hava kirliliği, boya korumanın önemini daha da arttırmaktadır. Tüm bu olumsuzluklar,boya koruma ürünleri ve yoğun boya temizliği, çizik giderme, parlatma sistemleri ile giderilir. Aracınızda ilk günkü parlaklık elde edilir. Boyanızın ömrünü ve parlaklığını, dolayısıyla 2.el değerini,aracınızı satana kadar devam ettirmek istiyorsanız, General Otomotiv ‘e gelerek garantili fırın boya hizmetinden faydalanın.